הרצאות לחברות, ארגונים ולפרטיים

הרצאות מרתקות, מחכימות, מצחיקות ומהנות. בהרצאות אני עושה שימוש בחומרים הלקוחים ממחקרים מדעיים ואקדמאיים, מביאה דוגמאות מהשטח וסיפורים מהחיים. להעשרת החוויה אני מערבת את הקהל באופן פעיל. זוגיות, עולם הדייטינג, הבדלים בין נשים לגברים, וטיפים ששווים את משקלם בזהב.

ההרצאות מתאימות לכל, ופופולאריות במיוחד בימי גיבוש של משרדים, חברות פרסום וחברות היי-טק.

סדנאות

תפריט הסדנאות שלנו רחב ומגוון. אנחנו אוהבים שינויים, ולכן יוצרים מגוון של סדנאות בהתאם לצרכי הלקוח.

סמינר בן יומיים

סדנאות עומק מעשירות ופרקטיות המיועדות לקבוצות שמעוניינות לעבור תהליך מקיף יותר. בסדנאות מטופלים נושאים הנוגעים לחיפוש ומימוש זוגיות, התפתחות מנטאלית, והן כוללות תהליכי עומק ורוחב, אשר מיושמים בצורת עבודה אישית ובקבוצות.

סדנת יום

סדנה מעשירה המשלבת כלים מעולם ההתפתחות האישית, והעברת ידע מקיף בנושאי חיפוש ומימוש זוגיות. ניתן לשלב תכנים ייעודיים לפי איפיון הקבוצה.

המלצות על ההרצאה

אחרי ההרצאה של אסתה ראיתי באור שונה את בנות הזוג לשעבר שלי, את מערכות היחסים שניהלתי או שבעצם ניהלו אותי ובעיקר ראיתי את עצמי באור שונה. קיבלתי כלים שלא ייתנו לי יותר לחזור על שגיאות העבר שלי. מומלץ!!!
ארז מ
שעה וחצי של טלטולים – בין חוויות מטלטלות של צחוק ועד תובנות מטלטלות שהבנתי על עצמי פתאום. תודה על ההארה
שירה ט
אסתה משלבת בסדנא נושאים רציניים כמו זוגיות ומערכות יחסים בהוויה קלילה, ברורה ובעיקר מצחיקה עד דמעות, חוויה מדהימה
תמי ב
אסתה היקרה, באחור של יום רוצה להודות לך על הרצאה מעניינת, מחכימה, מלאה בהומור בשנינות ובכל כך הרבה ידע. אמרתי לך ואומרת לך כאן שאת מדהימה ופשוט נולדת לעשות את מה שאת עושה. עלי והצליחי והביאי ערך ,אהבה וזוגיות לחייהם של עוד אנשים. מזל טוב ליום הולדתך ובטוחה שסוף השבוע שגיא ארגן לכם היה נפלא. שיהיה שבוע נפלא
ח
אסתה היקרה, תודה רבה על הנתינה מכל הלב, על התובנות ובכלל על מי שאת! בהרצאתך היה מעניין ומקסים ושכל השנה בעקבותיו תהיה עבורך חגיגה יצירתית מלאה בהצלחה ואהבה:)
ת
לאסתה, כיף להתחיל את הבוקר עם ההרצאה שהכנת עבורנו מדהימה עם הרבה תובנות .מאחלת לך אושר ושמחה כפי שהראת לנו היום. חיבוקים
ז
אסתה היקרה, תודה רבה על הנתינה הענקית שלך ביום מיוחד שכזה. היה מקסים, מלמד, פותח עיניים ומשנה מחשבה. מומלץ!!!!!
נ
אסתה יקרה רציתי להודות לך על בוקר נפלא, יצאתי עם תובנות חדשות מאחלת לך סוף שבוע נפלא בירושלים
א
אסתה שבת שלום, עשי חייל במלאכתך, את עושה זאת בחן המיוחד לך, אגב, הרשמת אותי ביכולות החיקוי שלך וכישורי המשחק במהלך ההרצאה. גילוי נאות, ציפיתי לפגישה זו כל כך, וכן – ריתקת באופן הצגת הנושא והדהמת אותי בכמה עובדות שלא היו בתודעה אצלי. אני נהנתי. אז ,תודה לך יקירה.
ל
תודה על ההרצאה שלך רק שבפעם הבאה אני חושב שתזדקקי לחדר הרצאות הרבה יותר גדול……..
א
אסתה היקרה, באחור של יום רוצה להודות לך על הרצאה מעניינת, מחכימה, מלאה בהומור בשנינות ובכל כך הרבה ידע. אמרתי לך ואומרת לך כאן שאת מדהימה ופשוט נולדת לעשות את מה שאת עושה. עלי והצליחי והביאי ערך ,אהבה וזוגיות לחייהם של עוד אנשים. שיהיה שבוע נפלא
חגית
היי אסתה הגדולה, אני רוצה להגיד לך תודה גדולה מאוד על ההרצאה. זה היה פוקח עיניים. אני נהניתי מכל רגע של ההרצאה (שדרך אגב היתה גם מלאת הומור). את חכמה, מצחיקה ובעיקר ישירה, בעלת ידע רב שכדאי לדלות ממך. היה כיף ומעניין. חבל רק שנגמרו לך הערכות למכירה… לא נורא, נרכוש באתר J תודה,
ד
היי אסתה, עוד לא הודיתי אבל בימים שחלפו חשבתי הרבה על חלק מהדברים שהעברת לנו. המון המון תודה על יום שישי – לא טריוויאלי ומובן מאליו בכלל, תרם הרבה ומעבר ללימוד היה פאן לא נורמלי. תודה על מי שאת ומה שנתת 🙂 והקליניקה מדהימה! אני גדלתי בנאות אפקה, מאד אוהב את המקום. לייק.
א