מערכות יחסים הן דבר מורכב.

בעשרים השנים בהן הובלתי אנשים לתוצאות במערכות היחסים שלהם, שמנו לב שהעבודה המשותפת הביאה לשיפור משמעותי גם בכל העולמות המשיקים שלהם – משפחה, חברים ועבודה. ולמה? כי כל העולמות שלנו מורכבים מאנשים אחרים, ולכן מבוססים על מערכות יחסים.

כשאנחנו זקוקים לכלים, האימון חוסך את הזמן היקר שהולך לאיבוד כשאנחנו "לומדים מהטעויות שלנו", בהנחה בכלל שלמדנו את הדבר הנכון.

בעולם שבו הלחצים גדלים משנה לשנה, הגבולות מיטשטשים, הרצונות והיכולות נמצאים בעימות מתמיד זה עם זה. עולם העבודה משתנה לנגד עינינו. מגוון הכישורים הנדרשים להצלחה מתרחב ממקום למקום ומשנה לשנה. היכולת המקצועית לבדה כבר אינה המנבא הטוב ביותר להצלחה. מה שקובע את ההתקדמות בארגון ובין מקומות עבודה היא היכולת לייצר מערכות יחסים ושיתופי פעולה בתוך הארגון ועם לקוחות ועמיתים.

בעשרים השנים בהן אני מלווה לקוחות להגשמה במערכות היחסים שלהם, הובלתי עובדים ומנהלים רבים לתוצאות יוצאות דופן, אם בהכפלת השכר, בהתקדמות בארגון, או בדיוק ההתאמות לתפקיד, באמצעות בניית תהליכים מדוייקים ומותאמים אישית.

האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית התפורה באופן אישי לצרכי לכל לקוח/ה ומתאים גם לארגונים המעוניינים באימון מנהלים. הפגישות הן אישיות ומתקיימות בקליניקה או בכל מדיה אפשרית, זמינה ונוחה – שיחות וידאו, טלפון ו-ZOOM. ניתן לקיים שיחות גם בשפה האנגלית.