יייעוץ אישי

איך זה בעצם עובד? בראש וראשונה זוהי תכנית ליווי ואימון אישי, שמייצרת הגשמת מטרות בתחום הזוגי. באופן טבעי, לקוחותיי מדווחים על הטבה משמעותית לא רק בדייטים או מציאת זוגיות, אלא במכלול תחומי החיים.

מכתבי התודה, המיילים והטלפונים שאני מקבלת, מעידים שהתהליך ותוצאותיו הם הרבה מעבר להגשמת הזוגיות הנכונה עבור מי שהחליט לקחת צעד נועז ומקדם זה.

מדובר בתהליך של יעוץ מקצועי פשוט ומדויק, המבוסס על ידע יישומי ואקדמי, לצד התנסות בשטח והפקת לקחים, וכמובן – מאות הצלחות בשני העשורים האחרונים.

אני מאמינה שאין אדם דומה לשני אבל כולנו מושפעים ופועלים ממניעים דומים לכן הייעוץ חושף דפוסים, טעויות בייחוס ופרשניות שגויות, ומעניק כלים שעובדים כל פעם מחדש, בין אם מדובר במציאת זוגיות, הצלחה בדייטים, צמיחה אישית, העצמת היכולות והכישורים הבינאישיים, והעלאת הידע והמיומנויות בעולם הזוגיות והדייטינג הכל כך מאתגר. 

הכלים הנכונים, מעצימים את יכולות הזיהוי שלנו, יכולות המיקוד שלנו, מונעים בזבוז זמן, ובכך מייצרים את האלמנט החשוב ביותר: הנאה מתהליך מציאת האחד או האחת.

האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית התפורה באופן אישי לכל לקוח/ה.

הפגישות הן אישיות, ומתקיימות בקליניקה או בכל מדיה אפשרית, זמינה ונוחה – שיחות וידאו, טלפון ו-ZOOM

 Sessions are also available in English

יייעוץ אישי לגברים

תהליך הליווי והאימון הוא תהליך ממוקד להגשמת מטרות בתחום ההצלחה בדייטים וביצירת זוגיות. האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית מסודרת, המותאמת לך באופן אישי.

למי מתאים הייעוץ?

לא לכל אחד. אנשים שלא מוכנים לקחת אחריות על יצירת שינוי בחיים שלהם והגשמת המטרות שלהם – לא יכולים להתקבל לתהליך, כיון שאינם בשלים. כשיבשילו וירגישו מוכנים – אז ניתן יהיה לפעול להגשמת היעדים והחלומות שלהם.

למי כן?

למי שמטרתו היא הצלחה בעולם הנשים והדייטים, והוא מעוניין לקבל הנחייה וידע מורחב המותאם לו באופן אישי . למי שמעוניין במציאת זוגיות וצמיחה אישית, למי שמרגיש שדרושה לו הבנה וסיוע  בנושא הזוגי, ומעוניין לאפשר לעצמו הנחייה מקצועית, יחס אישי ומקדם לתוצאות הרצויות, ולחסוך לעצמו בזבוז זמן, בזבוז אנרגיות נפשיות,  וצלקות וחוויות שליליות.

פגישות הייעוץ ייבנו באופן שיתופי איתך, תוך הגדרת מטרות וחידודן. בין אם אתה מחפש זוגיות לחיים או רק אימון בהצלחה עם בנות המין השני, תכנית הליווי תעזור להעצים את כישורי יצירת הקשרים שלך, ואת טיפוח ושמירת ההצלחה לאורך זמן

Sessions are also available in English

יייעוץ אישי לנשים

תהליך ממוקד להגשמת מטרות ביצירת זוגיות ובהצלחה בדייטים.האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית מסודרת, המותאמת לך באופן אישי.

למי מתאים הייעוץ?

לא לכל אחת. אם את עדיין לא מוכנה לקחת אחריות על יצירת שינוי בחייך והגשמת המטרות שלך. למשל, אם את כבר כמה שנים בטוחה שהאחד תיכף מגיע, ויותר מזה – שגם תדעי בדיוק מה לעשות באופן טבעי, וכל מה שהיה קשה עד היום בחיים שלך פשוט ייעלם או ייהפך לקל – אז כנראה שעדיין אינך בשלה להתחיל בתהליך. לעומת זאת, כשיהיה לך ברור שכדאי להתחיל לעשות דברים אחרת, כדי שיגיעו תוצאות חדשות לחיים שלך – אז בהחלט אפשר להתחיל לעבוד, ולפעול להתגשמות היעדים והחלומות שלך.

למי כן?

למי שמרגישה שדרושה לה הבנה וסיוע  בנושא הזוגי, והיא מעוניינת לאפשר לעצמה הנחייה מקצועית, יחס אישי ומקדם לתוצאות הרצויות.

למי שרוצה לחסוך זמן יקר – ומבינה שבהחלט עדיף ללמוד ממי שטיפלה במאות מקרים, ולא לבזבז את השנים הכי טובות בנסיונות ובחוויות שליליות, להרגיש ייאוש, מרירות, דלדול אנרגיות נפשיות, צלקות וחוויות שליליות שמשאירות טעם רע.

בעיני, דייט הוא למעשה בילוי עם מטרה. שניהם קשים להשגה כאשר אין מיומנויות נכונות, ושניהם קלים להשגה עם ההדרכה וההנחייה הנכונה. כשהגעת עייפה ומתוסכלת ופתאום את רואה תוצאות ועוצמה – את מתחילה להבין את ההבדל.

פגישות הייעוץ ייבנו באופן שיתופי איתך, תוך הגדרת מטרות וחידודן. בין אם את מחפשת זוגיות לחיים או רק אימון ביכולות התקשורת שלך עם בני המין השני, יחד נעצים את כישורי יצירת הקשרים שלך, את טיפוחם ושמירתם לאורך זמן, ועוד יותר מזה – את הפיכת הקשר הזוגי לבלעדי ומחייב כפי שאת רוצה בו.

Sessions are also available in English