יייעוץ אישי לגברים

איך זה בעצם עובד? בראש וראשונה זוהי תכנית ליווי ואימון אישי, שמייצרת הגשמת מטרות בתחום הזוגי. באופן טבעי, לקוחותיי מדווחים על הטבה משמעותית לא רק בדייטים או מציאת זוגיות, אלא במכלול תחומי החיים.

מכתבי התודה, המיילים והטלפונים שאני מקבלת, מעידים שהתהליך ותוצאותיו הם הרבה מעבר להגשמת הזוגיות הנכונה עבור מי שהחליט לקחת צעד נועז ומקדם זה.

מדובר בתהליך של יעוץ מקצועי פשוט ומדויק, המבוסס על ידע יישומי ואקדמי, לצד התנסות בשטח והפקת לקחים, וכמובן – מאות הצלחות בשני העשורים האחרונים.

אני מאמינה שאין אדם דומה לשני אבל כולנו מושפעים ופועלים ממניעים דומים לכן הייעוץ חושף דפוסים, טעויות בייחוס ופרשניות שגויות, ומעניק כלים שעובדים כל פעם מחדש, בין אם מדובר במציאת זוגיות, הצלחה בדייטים, צמיחה אישית, העצמת היכולות והכישורים הבינאישיים, והעלאת הידע והמיומנויות בעולם הזוגיות והדייטינג הכל כך מאתגר.

הכלים הנכונים, מעצימים את יכולות הזיהוי שלנו, יכולות המיקוד שלנו, מונעים בזבוז זמן, ובכך מייצרים את האלמנט החשוב ביותר: הנאה מתהליך מציאת האחד או האחת.

האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית התפורה באופן אישי לכל לקוח/ה.

הפגישות הן אישיות, ומתקיימות בקליניקה או בכל מדיה אפשרית, זמינה ונוחה – שיחות וידאו, טלפון ו-ZOOM

 Sessions are also available in English

תהליך הליווי והאימון הוא תהליך ממוקד להגשמת מטרות בתחום ההצלחה בדייטים וביצירת זוגיות. האימון מתנהל על פי תכנית פרטנית מסודרת, המותאמת לך באופן אישי.

למי מתאים הייעוץ?

לא לכל אחד. אנשים שלא מוכנים לקחת אחריות על יצירת שינוי בחיים שלהם והגשמת המטרות שלהם – לא יכולים להתקבל לתהליך, כיון שאינם בשלים. כשיבשילו וירגישו מוכנים – אז ניתן יהיה לפעול להגשמת היעדים והחלומות שלהם.

למי כן?

למי שמטרתו היא הצלחה בעולם הנשים והדייטים, והוא מעוניין לקבל הנחייה וידע מורחב המותאם לו באופן אישי . למי שמעוניין במציאת זוגיות וצמיחה אישית, למי שמרגיש שדרושה לו הבנה וסיוע  בנושא הזוגי, ומעוניין לאפשר לעצמו הנחייה מקצועית, יחס אישי ומקדם לתוצאות הרצויות, ולחסוך לעצמו בזבוז זמן, בזבוז אנרגיות נפשיות,  וצלקות וחוויות שליליות.

פגישות הייעוץ ייבנו באופן שיתופי איתך, תוך הגדרת מטרות וחידודן. בין אם אתה מחפש זוגיות לחיים או רק אימון בהצלחה עם בנות המין השני, תכנית הליווי תעזור להעצים את כישורי יצירת הקשרים שלך, ואת טיפוח ושמירת ההצלחה לאורך זמן

Sessions are also available in English